Spółdzielnia posiada atest wytrzymałościowy na produkowane krzesła, wydany przez Laboratorium Opolskich Fabryk Mebli S.A. w Opolu

Spółdzielnia posiada atest wytrzymałościowy na produkowane krzesła, wydany przez Laboratorium Opolskich Fabryk Mebli S.A. w Opolu

Od 20 lat produkujemy krzesła obrotowe. Krzesła te przeznaczone są dla biur i pomieszczeń produkcyjnych oraz mogą stanowić wyposażenie mieszkań.
Zapewniają one utrzymanie prawidłowej pozycji kręgosłupa dzięki zastosowaniu regulacji wysokości siedziska za pomocą śruby mechanicznej lub podnośnika gazowego, a także regulacji wysokości oparcia. Metalowo-plastykowa konstrukcja krzesła oraz zastosowanie sklejki na siedzisko, zapewniają trwałe i bezawaryjne użytkowanie krzeseł.
Spółdzielnia posiada atest wytrzymałościowy na produkowane krzesła, wydany przez Laboratorium Opolskich Fabryk Mebli S.A. w Opolu

Tapicerka wykonana z pianki poluretanowej i tkaniny obiciowej. Krzesło posiada regulację wysokości siedziska i regulację odsuwania oparcia. Oparcie umocowane jest na sprężystej listwie mocującej i dodatkowo posiada mechanzm ruchomy, pozwalający dopasować się mu do pleców siedzącego.

Wykonanie i regulacja - taka sama jak w krześle KS1. Dodatkowo posiada ono podłokietniki.

Tapicerka wykonana z pianki poluretanowej profilowanej i tkaniny obiciowej. Posiada regulację wysokości siedziska i oparcia. Oparcie wyposażone jest w mechanizm uchylny CPT, który dodatkowo pozwala na ustawienie go w pozycji odpowiedniej do pleców siedzącego.

Wszystkie regulacja - jak w krześle KS3. Różnica polega na zastosowaniu innego kształtu oparcia.

Krzesło posiada takie same regulacje jak krzesło KS3. Różnica polega na zastosowaniu innego kształtu oparcia.

Krzesło posiada dodatkowo podłokietniki.

Stelaż wykonany jest z rury owalnej, malowanej na czarno. Tapicerka wykonana jest z pianki poliuretanowej, pokrytej tkaniną lub skayem.

Stelaż wykonany jest z rury owalnej chromowanej.

Krzesło posiada regulacje takie jak krzesło KS1. Oparcie i siedzisko wykonane jest ze sklejki, malowanej lakierem bezbarwnym.

Stelaż wykonany jest z rury chromowanej, siedzisko zaś z pianki poliuretanowej, pokrytej skayem.

Obicie - skóra ekologiczna. Fotel posiada regulację wysokości i mechanizm pochyłu siedziska i oparcia (efekt kołysania).

We wszyskich krzesłach do regulacji wysokości siedziska zastosowano sprężynę gazową.
Każde krzesło obrotowe może być zamiennie wyposażone w stopki (zamiast kółek), które zapobiegają przesuwaniu się krzeseł po posadzce.
Tkaniny obiciowe do wyboru klienta.

reklama

SIŁOWNIA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl