Psycholog Poznań

Psycholog Poznań

Psycholog z wieloletnim doświadczeniem proponuje profesjonalną pomoc z zakresu:
* Psychoterapii (nerwice, lęki, depresje, bezsenność, przeżycia traumatyczne, kryzysy, schorzenia,
psychosomatyczne, uzależnienia
* Szybkiej i skutecznej eliminacji nałogów w hipnozie (papierosy, alkohol, otyłość)
* Mobilizacji psychiki w walce z chorobą nowotworową i innymi chorobami przewlekłymi.
* Łagodzenie objawów leczenia chemioterapią.
* Treningu zdrowego myślenia i antystresowego.

 • Nie możesz znaleźć dobrego specjalisty od psychologii? Miewasz trudności ze swoją psychiką? Jeśli tak to zapraszamy na naszą witrynę, która jest e-poradnią psychologii. Proponujemy Ci terapie uzależnień, medyczną i itp. Z naszą poradnią wrócisz do znakomitej kondycji w kilka chwil. Skorzystaj z tek oferty na internetowe wskazówki psychoterapeuty. Nasz psycholog jest Ci w stanie z dnia na dzień. Po inne szczegóły oglądnij naszą witrynę internetową już teraz.

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyzcny portal internetowy przeznaczony dla ludzi zainteresowanych rodzajami terapii w psychologii. Wszystkie materiały napisane w przystępnym języku, zrozumiałym też dla laików. W treści artykułów między innymi materiały o terapii psychologicznej, metodach leczenia różnego rodzaju, na przykład systemowej. Witryna stworzona bardzo przejrzyście, z intuicyjną obsługą, ale także w przyjemny sposób dostosowana do wiedzy laików oraz niedoświadczonych osób. Doskonała dla osób ze stolicy szukających materiałów na temat specjalistów.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szczególnie interesująca oraz praktyczna witryna internetowa posiadająca zbiór rad dla osób poszukujących pomocy u psychiatry. Na portalu artykuły dotyczące zarówno pierwszej terapii u lekarza i warunków przystosowania się do niej, detale a propos terapii farmakologicznych, metod
  leczenia. Oprócz tego, również umiejscowienie gabinetów psychiatrów leczących przyjmujących na terenie Warszawy, która jest szczególnie praktyczna w poszukiwaniu właściwego lekarza w okolicy. Prosta obsługa witryny oraz czytelny interfejs, dla ogółu zainteresowanych.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
reklama

SIŁOWNIA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl